Приглашение для иностранцев


Главная > Приглашение для иностранцев

Приглашение иностранца в Украину – это документ, необходимый иностранцу или лицу без гражданства получить визу для въезда в Украину или для оформления вида на жительство в Украине.

Сделать приглашение для иностранца (или лица без гражданства) в Украину могут как физические, так и юридические лица.  

Принимающая сторона должна гарантировать приглашаемому иностранцу его финансовое обеспечение на время его пребывания на территории Украины.

Для получения приглашения для иностранца со стороны юридического лица от Вас необходимо:

  • копия паспорта директора предприятия;
  • копия паспорта учредителя предприятия;
  • извлечение с ЕГРПОУ;
  • справка с банка;
  • приказ о назначении уполномоченных лиц по работе с иностранцами;
  • подтверждение места проживания иностранца (бронировка из отеля или другие док. (только на украинском языке))
  • копию страниц паспорта приглашаемого лица.   

Для получения приглашения для иностранца со стороны физического лица от вас необходима будет личная подача документов. Специалисты нашей компании подготовят Вам все необходимые документы для облечения процедуры получения приглашения.

Одним из самых популярных приглашений иностранца в Украину - туристическое приглашение. Наша компания поможет в оформлении туристического приглашения для получения визы в Украину.

Услуга Сроки получения Стоимость
Гостевое приглашение от физического лица от 5 дней 2000 грн.
Туристическое приглашение от 1 дня 2000 грн.
Бизнес приглашение от юридического лица от 5 дней 3000 грн.

Комментарии:

Надежда 12.09.2019

Скажіть будь ласка які документи і як робиться запрошення для громадянина тунісу для приїзду в Україну. Ціль поїздки гостювання.Запрошення повинне бути англ1йсько мовою.Чи робите ви таку послугу?І яка вартість?Чи можу я вам скинути перелічені документи через вайбер або електронну адресу й оплатити рахунок без моєї присутності?

Юридичний відділ 12.09.2019

Шановна Надія,

для підготовки гостьового запрошення офіційно встановленого зразка Вам необхідно надати нам копії перших сторінок паспортів запрошуючої сторони та громадянина Тунісу.
Також під час консультації ми з Вами визначаємо конкретні дати візиту в Україну та деталі подорожі.
Офіційне запрошення складається українською мовою та не потребує перекладу на англійську, так як надається у представництво України в Тунісі, але у разі необхідності можемо допомогти Вам з підготовкою перекладу с завіренням бюро. Робота та оплата може бути виконана дистанційно, оригінал запрошення буде надісланий Вам за необхідною адресою. Вартість послуг є актуальною на сайті.

Будемо раді відповісти на додаткові питання у разі їх виникнення!

Юля 11.08.2019

Доброго дня. А на який максимальний термін можливо оформити гостьове запрошення для громадянина Росії?

Христина 19.07.2019

Скажіть будь-ласка, які документи потрібні громадянину Тунісу, для в'їзду на Україну термінои до 30 днів

Ілона 30.05.2019

Доброго дня.Скажіть які потрібні документи для гостової візи для громадянина Афганістану щоб приїхати в Україну?(на даний час перебуває в Італії)
терміни мене також цікавлять і ціна?

Дарина 24.12.2018

Добрий день. Скажіть будь ласка чи можна оформити запрошення в Україну громадянам Росії? Які потрібно документи і приблизна вартість!?

Менеджер Аліна 28.02.2019

Вітаємо, Дарино!

Зазвичай запрошення для громадян іноземних країн готується з метою оформлення візи для відвідування України. На даний момент між Російською Федерацією та Україною встановлений безвізовий режим, однак, враховуючи нинішні політичні обставини, запрошення може бути застосовано для пред’явлення у пунктах перетину кордону для додаткової аргументації мети подорожі та її строків. Необхідні документи для оформлення коректного запрошення залежать від мети подорожі – гостьового візиту, бізнесу, туризму.
Основним документом для підготовки нами запрошення буде скан-копія паспорту, з яким людина перетинатиме кордон та визначені дати подорожі.
Вказана на сайті вартість полуг є актуальною.

Будемо раді допомогти у разі необхідності!

Ірина 07.12.2018

Добрий дня!Скажіть які потрібно документи щоб зробити запрошення для громадянина Єгипту який перебуває в Польщі
Яка ціна,і скільки чекати.Дякую

Юридичний відділ 12.12.2018

Вітаємо, Ірино!

Термін оформлення, необхідні документи та вартість послуги безпосередньо залежить від типу запрошення. Наприклад, якщо Вам необхідно зробити запрошення з метою туристичного візиту - для оформлення надається копія першої сторінки паспорту громадянина Єгипту та дати запланованої поїздки. Якщо ж запрошення буде оформлюватися як гостьове - нам необхідно буде отримати від вас копії перших сторінок паспорту запрошуючої сторони та громадянина Єгипту.
Оформлення таких запрошень наразі займає 1-3 робочі дні.
Також можемо запропонувати оформлення бізнес-запрошення від юридичної особи, термін оформлення - 3-5 робочих днів.
Вартість послуг є актуальною на сайті.

Будемо раді допомогти!

Анна 05.08.2018

Здравствуйте. Мне нужно сделать гостевое приглашение гражданину Ливана, какие нужны его данные и сколько,примерно,это будет стоить. Помогите, пожалуйста, т.к. нет времени бегать по консультациям)

Менеджер Алина 09.08.2018

Добрый день, Анна!

Для того, чтобы мы могли составить для Вас корректное приглашение установленного образца, нам будут необходимы паспортные данные обеих сторон, а также фактический адрес проживания гражданина Ливана.
Срок оформления приглашения составит 1 рабочий день.
В случае необходимости дополнительно оплачивается доставка курьерской службой.

Будем рады помочь Вам в кратчайшие сроки!

Богдана 20.06.2018

Скажіть будь ласка які документи і як робиться запрошення для громадянина тунісу для приїзду в Україну. Ціль поїздки гостювання. Якщо можна то дайте будь ласка відповідь. Мені потрібно терміново знати. Дякую

Юридичний відділ 13.07.2018

Доброго дня, Богдана!

Для оформлення гостьового запрошення в Україну для громадянина Тунісу нам необхідна копія першої сторінки його паспорту, фактична адреса проживання, дані паспорту запрошуючої сторони та дати запланованого візиту.

Текст запрошення має відповідати вимогам Міністерства Закордонних Справ України та бути оформленим на офіційному бланку з нотаріальним засвідченням.

Ми з радістю допоможемо його оформити за 1 робочий день.

Дякуємо за звернення!

Богдана 12.06.2018

Скажіть будь ласка які документи і як робиться запрошення для громадянина тунісу для приїзду в Україну. Ціль поїздки гостювання.

Юридичний відділ 13.07.2018

Шановна Богдана,

для оформлення гостьового запрошення в Україну для громадянина Тунісу нам необхідна копія першої сторінки його паспорту, фактична адреса проживання, дані паспорту запрошуючої сторони та дати запланованого візиту.

Текст запрошення має відповідати вимогам Міністерства Закордонних Справ України та бути оформленим на офіційному бланку з нотаріальним засвідченням.

Ми з радістю допоможемо його оформити за 1 робочий день.

Дякуємо за звернення!

Елена 02.05.2018

Здравствуйте!Подскажите пожалуйста,нужно ли оформлять приглашение болгарину в Украину если у него будет наличие определенной сумми денег,новий загранпаспорт и билет в обратную сторону?Если нужно приглашение,цена,срок изготовления и как его переслать в Чехию,он будет ехать оттуда?

Юридический отдел "УКРТРАСТ" 27.11.2018

Уважаемая Елена,

как правило, приглашение в Украину гражданам иностранных государств необходимо для оформления визы. В индивидуальных ситуациях его дополнительно оформляют для предъявления на границе в случае, если цель въезда в Украину - визит к друзьям/знакомым или же бизнес-встреча.
Гражданам Болгарии виза в Украину не нужна, пребывание без визы разрешено до 90 дней в течении полугода.
Таким образом приглашение Вы можете оформлять только для дополнительной гарантии его въезда в Украину.
Стоимость услуг и сроки оформления являются актуальными на сайте.
Отправить приглашение в Чехию сможем одной из международных курьерских служб.

Спасибо за обращение!

Елена 30.03.2018

Здравствуйте!Что нужно болгарину для оформления брака в Украине,сколько будет весь пакет Ваших услуг и сроки?Спасибо!

Анна 13.03.2018

Доброго дня, скажіть які потрібно документи, щоб запросити іноземця в Україну від юридичного особи, бізнес поїздка? Яква ціна?

Светлана 11.03.2018

Добрый день. Нужно сделать приглашение для гражданина Австралии от компании ( ТОВ) . Цель изучение русского и украинского языка на коммерческих курсах.

Оксана 11.03.2018

Доброго дня!Потрібне офіційне запрошення з метою туристичного перебування на території України громадянина Пакистану від фізичної особи-українця.Які документи потрібні,час та вартість послуги.Дякую!

Галина 28.11.2017

Зразок запрошення на роботу на ТОВ в Україну для іноземця

Менеджер Аліна 06.12.2017

Доброго дня, Галино!

Для того, щоб іноземний громадянин міг легально працювати в українській компанії, необхідно отримати "Дозвіл на застосування праці іноземців та осіб без громадянства". Вимоги до пакету документів на отримання дозволу не містять запрошення як такого, а потребують офіційного звернення роботодавця у відповідні органи, із оформленням якого ми зможемо Вам допомогти.
Також необхідно враховувати, чи має громадянин іншої країни посвідку на тимчасове або постійне проживання в Україні.
До того ж існує певний порядок засвідчення установчих документів, виданих як українською стороною, так і іноземними партнерами.

Наша компанія буде рада надати Вам послуги як з отриманням дозволу, так і з засвідченням пакету документів!

Віта Креховецька 08.08.2017

Добрий дня!Скажіть які потрібно документи щоб зробити запрошення для громадянина Єгипту
Яка ціна,і скільки чекати.Дякую

Менеджер Марина 14.09.2017

Доброго дня, Віто!

В залежності від того, яка реальна мета подорожі до України громадянина Єгипту, ми Вам зможемо запропонувати декілька варіантів оформлення необхідного пакету документів.
Якщо ж мета – це саме гостьовий візит в Україну, то в такому разі наш нотаріус допоможе Вам з оформленням офіційного запрошення. Для цього Вам достатньо мати при собі паспорт та ідентифікаційний код, а також паспортні дані Вашого гостя. Запрошення можливо оформити у найшвидший термін навіть за 1 день. Якщо ж Вас цікавить оформленння бізнес-запрошення, то ми можемо запропонувати Вам детальну консультацію щодо його оформлення. Проте саме подання заяви на короткострокову візу для громадян Єгипту у Консульстві України - досить складний процес, іноді краще одразу оформлювати візу категорії "D".
Більш детальну інформацію щодо цього питання та вартості наших послуг ми надіслали Вам на електронну скриньку.

Будемо раді допомогти!

enna 24.01.2017

0500308966

Юридический отдел 25.01.2017

Добрый день!

Свяжемся с Вами по указанному номеру телефона в самое ближайшее время.

Будем рады помочь!

Добавить комментарий: