Приглашение для иностранцев


Главная > Приглашение для иностранцев

Приглашение иностранца в Украину – это документ, необходимый иностранцу или лицу без гражданства получить визу для въезда в Украину или для оформления вида на жительство в Украине.

Сделать приглашение для иностранца (или лица без гражданства) в Украину могут как физические, так и юридические лица.  

Принимающая сторона должна гарантировать приглашаемому иностранцу его финансовое обеспечение на время его пребывания на территории Украины.

Для получения приглашения для иностранца со стороны юридического лица от Вас необходимо:

  • копия паспорта директора предприятия;
  • копия паспорта учредителя предприятия;
  • извлечение с ЕГРПОУ;
  • справка с банка;
  • приказ о назначении уполномоченных лиц по работе с иностранцами;
  • подтверждение места проживания иностранца (бронировка из отеля или другие док. (только на украинском языке))
  • копию страниц паспорта приглашаемого лица.   

Для получения приглашения для иностранца со стороны физического лица от вас необходима будет личная подача документов. Специалисты нашей компании подготовят Вам все необходимые документы для облечения процедуры получения приглашения.

Одним из самых популярных приглашений иностранца в Украину - туристическое приглашение. Наша компания поможет в оформлении туристического приглашения для получения визы в Украину.

Услуга Сроки получения Стоимость
Гостевое приглашение от физического лица от 5 дней 2000 грн.
Туристическое приглашение от 1 дня 2000 грн.
Бизнес приглашение от юридического лица от 5 дней 3000 грн.

Комментарии:

Олександра 07.06.2023

Скажіть будь ласка,як перебуваючи в Польщі (не офіційно)можна запросити до себе жителя Марокко

Вікторія 09.02.2023

Доброго вечора!
Підкажіть будь-ласка, що потрібно робити і які документи оформити, щоб громадянин Іраку отримав дозвіл на повернення до України? Хочу зазначити, що у нього є посвідка на проживання в Україні, відкритий ПП та навіть є нерухомість. Також подані документи до Посольства України в Іраку. Та відповіді довго нема.
Наперед вдячна за зворотній зв'язок!

Візовий відділ "УКРТРАСТ" 14.02.2023

Вітаємо, Вікторія!

Якщо Ви вже подали запит у Посольство України в Іраку та не отримали відповіді, то можно також подати такий запит у Міністерство Закордонних справ, Міграційну Службу та Прикордонний контроль України. Для цього запит має бути максимально точний і описувати всі деталі ситуації, які необхідні для розгляду кейсу.
Якщо Вам знадобиться допомога у цьому питанні - наші юристи матимуть змогу надати комплексний супровід до отримання кінцевої відповіді від офіційних представників.
Оскільки причини для надання дозволу на перетин кордону України у описаного вище громадянина дійсно є, то за наданням детальних даних він має високі шанси на попереднє схвалення в'їзду.

Будемо раді допомогти!

Людмила 21.11.2022

Доброго дня! Хотіла поцікавитися, я є громадянкою України, мій наречий є громадянином Китаю, який зараз знаходиться у Німеччині, плануємо повернутися в Україну для того, щоб одружитися, підкажіть будь ласка, яку краще візу потрібно оформити, які потрібні документи, чи займаєтесь таким, а також вартість послуг!) Дякую

Візовий відділ "УКРТРАСТ" 28.11.2022

Вітаємо, Людмило!

Залюбки допоможемо Вам у вирішенні питання щодо візи для громадянина Китаю!

У відповідь на Ваш запит інформуємо Вас, що у переліку послуг нашої компанії є оформленням віз до України громадянам більшості країн, в тому числі громадянам Китаю. Оптимальним варіантом для короткотривалої поїздки з метою одруження буде оформлення "Е-візи". Вона дає право залишатись на території України до 30 днів. Для того, щоб встигнути зареєструвати шлюб за цей період, Вам необхідно буде виконати всі дії, що потрібні для підготовки документів з отриманням права на одруження з іноземцем на території України.

Ми зможемо надати Вам консультацію з цього питання та допоможемо з записом на реєстрацію шлюбу і легалізацією документів Вашого майбутнього чоловіка.

Вартість буде залежити від конкретного переліку послуг, які Ви замовляєте.

Детальну інформацію відправили на Вашу електронну пошту.

У разі необхідності будемо раді допомогти!

Ванда 05.11.2022

Доброго дня.
Я громадянка України. Зараз перебуваю у Німеччині. Планую вийти заміж за громадянина Тунісу. Весілля буде у Тунісі. Підкажіть, будь ласка, чи можна вийти заміж у Тунісі по туристичній візі? Чи надаєте Ви послуги за кордоном?

Візовий відділ "УКРТРАСТ" 10.11.2022

Вітаємо, Вандо!

У відповідь на Ваш запит, повідомляємо Вам, що із задоволенням допоможемо Вам у вирішенні Вашого питання!

Ми надаємо послуги закордоном та зможемо надати юридичний супровід щодо реєстрації шлюбу у Тунісі, оскільки законодавство Тунісу дозволяє укладання шлюбу з нерезидентами на території країни.
Попри це, для його реєстрації необхідно заздалегідь підготувати всі необхідні документи для подальшого подання у місцевий РАЦС. Також, за потреби, ми надамо Вам подальший супровід щодо оформлення посвідки на проживання та легалізації Вашого статусу на території Тунісу.

У випадку виникнення додаткових питань, Ви можете звертатись за наступними контактами:

- телефон 0937118189
- Viber, Telegram, Whatsapp, Zoom: +380937118189
- Skype: vizaukrtrust

У разі потреби, будемо раді допомогти!

Людмила 05.10.2022

Доброго дня. В мене, є знайомий. Який проживає, в Афганістані, у нього немає закордонного паспорта. Чи можу, я йому зробити запрошення в Україну. У нього звичайний паспорт Афганістану.

Менеджер Вікторія 12.10.2022

Вітаємо, Людмило!

Дякуємо за звернення у компанію "Укртраст"!

У відповідь на Ваше звернення повідомляємо Вам, що зробити запрошення можна на будь-який паспорт (національний або закордонний), проте це є доцільним тільки якщо заявник має право перетинати кордон за цим паспортом.

Після оформлення запрошення та отримання оригіналу заявником, йому необхідно буде отримати візу категорії "С" до України.
Зі свого боку ми можемо надати Вам допомогу як з оформленням запрошення, так і повний візовий супровід.

Також варто наголосити, що візові заяви громадян Афганістану розглядаються досить прискіпливо, тому важливо ретельно підійти до питання оформлення візи .

При намірі оформлення права на перетин кордону України для громадянина Афганістану за внутрішнім електронним паспортам, перш за все, необхідно подати запит у Міністерство Закордонних Справ або Міграційну Службу.

Детальну інформацію щодо процесу відправили на Вашу електронну пошту.

Гарного дня!

Анна 30.05.2022

Добрый день! Скажите пожалуйста,можно ли сейчас оформить приглашение в Украину для жителя Марокко и что для этого нужно? С уважением,Анна.

Менеджер Виктория 10.10.2022

Здравствуйте, Анна!

С удовольствием предоставим Вам услугу оформления приглашения в Украину для гражданина Марокко!
Извините за задержку ответа, она связана с загрузкой Визового отдела.
Отвечая на Ваш запрос, информируем Вас, что оформление приглашения необходимого образца сейчас возможно независимо от актуальной ситуации в Украине.

Для этого необходимы будут:

- паспортные данные принимающей стороны;
- паспортные данные гражданина Марокко;
- данные о проживании;
- даты планирующегося визита в Украину.

Данное приглашение подписывается приглашающей стороной и должно включать в себя все данные про пребывания в Украине, включая информацию про финансирование.

С нами можно связаться по следующим контактам:

- по телефону 0937118189
- Viber, What`s App, Telegram: 0937118189
- Skype: vizaukrtrust

Если Ваш вопрос актуален, будем рады помочь!

Тетяна 16.05.2022

Добрый день! Я вийшла замуж за Тунцем в Тунис
Зараз нахожуся в Чехии
Чи можна мені летить в Тунис до чоловіка
Які документ потрібно ?з вірою чи без віз
У мене є довідка про одруження в Тунисе і довідка місце проживання в чоловіка
Я глухоніма по слуху напишить смс

Візовий відділ "УКРТРАСТ" 12.10.2022

Вітаємо, Тетяно!

Дякуємо за звернення до компанії "Укртраст"!

Вибачте за затримку відповіді, вона пов'язана з завантаженістю візового відділу. Для швидкого отримання відповіді на всі Ваші питання Ви можете звертатись за нашими контактами.

У відповідь на Ваш запит повідомляємо Вам, що наразі між Україною та Тунісом встановлений візовий режим, тому для перетину кордону Вам необхідно буде мати візу до Тунісу. Перебувати за стандартною візою туристичної або гостьової категорії можна до 90 днів. Урядом Тунісу надано можливість отримати в’їзні візи в аеропорту після прибуття до країни тим громадянам України, які мають родинні зв’язки з громадянами Тунісу.
Для більш тривалого перебування Вам необхідно податись на возз'єднання сім'ї, тобто на візу іміграційної категорії, подача на яку можлива і з території Тунісу також.

Якщо для Вас досі актуальний даний запит, будемо раді Вам допомогти!

Світлана 23.10.2021

Доброго дня підскажіть, які документи потрібні , для того щоб відкрити гостьову візу для громадянина США ? Дякую .

Візовий менеджер Вікторія 03.01.2023

Вітаємо, Світлано!

Дякуємо за звернення до компанії "Укртраст"!

Для громадян США наразі не потрібна віза з метою поїздки в Україну. Попри це, наша компанія радить Вам оформлити запрошення з метою уникнення проблем при проходженні прикордонного контролю.

Для цього з документів Вам знадобляться:

- копія паспорта приймаючої сторони;
- копія паспорта громадянина США, що буде запрошений;
- особисті дані запрошуючої сторони та подорожуючого - адреса проживання та контактні дані;
- інформація щодо запланованої поїздки.

Для оформлення запрошення для іноземця від фізичної особи Вам буде необхідно особисто підписати попередьно оформлений нами документ згідно вимог Міністерства закордонних справ України.

У випадку, якщо Ваше питання все ще актуальне, будемо раді Вам допомогти!

Марія 08.10.2021

Доброї ночі! Підкажіть, будь ласка, які документи потрібні для оформлення запрошення гостьового для громадянина Іраку? І яка ціна? Який процес оформлення візи? Що необхідно? Яку суму він повинен мати при собі, якщо він їде на тиждень? Які його дії по приїзді в Україну? Чи можливо краще робити туристичну візу?

Міграційний відділ "УКРТРАСТ" 11.10.2021

Доброго дня, Марія!

Задля отримання дозволу на відвідання України громадянином Іраку, необхідно отримати візу категорії «С», що видається для відвідання країни максимальним строком на 90 днів для одного візиту.
До обов’язкових документів, що апплікант має подати, входить його паспорт, медичне страхування, яке покриває витрати якнайменш як на 30 000 євро, запрошення, анкета та підтвердження задовільного матеріального становища.
При цьому мінімальна сума на рахунку громадянина має бути не менш як 40$ на один день перебування в Україні.
Перелік всіх необхідних документів ми матимемо можливість сформувати лише при розгляді ситуації в цілому після проведення детальної консультації.
Наша компанія надає послуги з оформлення офіційного запрошення встановленого зразка, вартість якого складатиме 2000 гривень.

Також ми надаємо послуги з комплексного оформлення візи категорії "С", до яких входить подання електронного візового клопотання, а також підбір оптимальної мети візиту.

Марія 27.07.2021

Потрібна допомога для оформлення візи для грамадян Сирії, які проживають в Сирії.

Візовий менеджер Вікторія 03.01.2023

Вітаємо, Марія!

Для отримання візи громадянину Сирії обов'язково необхідно мати запрошення від громадянина України/ туристичної агенції або компанії, що знаходиться в Україні.

Попри це, звертаємо Вашу увагу, що дипломатичні відносини між Сирією та Україною з початком повномасштабних бойових дій на території нашої держави стали значно гіршими. Відповідно, при отриманні дозволу на перетин кордону можуть виникати безліч труднощів.

Більш того, Посольство України у Сирії зачинене та подавати документи заявникам необхідно буде особисто закордоном.

Для прорахунку шансів на отримання візи та допомоги у координації наступних дій для поїздки до України наш міграційний юрист зможе надати Вам детальну консультацію.

Наші контакти для зв'язку:

- телефон 0937118189
- Viber, Telegram, Whatsapp, Zoom: +380937118189
- Skype: vizaukrtrust

З повагою,
візовий спеціліст Вікторія

Войтенко Ірина 22.06.2021

Доброго дня. Мій наречений громадянин ПАР. Які потрібні документи для запрошення його в Україну. Чи потрібна віза? Скільки коштують всі послуги. Куди я можу звернутись для оформлення запрошення. Які державні органи займаються чим питанням
Дякую.

Візовий менеджер Вікторія 03.01.2023

Вітаємо, Ірино!

Дякуємо за зверення у компанію "Укртраст"!

Наші юристи можуть допомогти Вам в оформленні приватного запрошення та, після цього, в оформленні візи до України для громадянина ПАР.
Між Україною та ПАР встановлений візовий режим, також моживе оформлення е-візи, що значно спрощує процес отримання права на перетин кордону. Категорія візи обирається відповідно до терміну, протягом якого Ваш наречений планує перебувати в Україні. Вартість залежить від комплексу послуг, що Вам необхідні та термінів, за які Вам потрібне запрошення або віза.
Звернутись з питаннями щодо оформлення запрошення можна до МЗС України або до спеціалістів нашої компанії та отримати комплексну консультацію щодо оформлення запрошення, візи та правил перетину кордону України.

Наші контакти для зв'язку:

- телефон 0937118189
- Viber, Telegram, Whatsapp, Zoom: +380937118189
- Skype: vizaukrtrust

Будемо раді допомогти!

Ірина 26.04.2021

Доброго дня
Скажіть будь ласка
Я хочу зробити запрошення для свого чоловіка, громадянка Сирії, який проживає на території ОАЕ, я громадянка України
Що для цього потрібно ?
Дякую

Візовий менеджер Вікторія 30.12.2022

Вітаємо, Ірино!

Із радістю допоможемо Вам у вирішенні Вашого питання!

Документи, що будуть необхідні у Вашому випадку:

- копія паспорта приймаючої сторони;
- копія паспорта громадянина Сирії, що буде запрошений;
- особисті дані запрошуючої сторони та подорожуючого - адреса проживання та контактні дані;
- інформація щодо запланованої поїздки;
- свідоцтво про шлюб.

Для оформлення запрошення для іноземця від фізичної особи Вам буде необхідно особисто підписати попередьно оформлений нами документ згідно вимог Міністерства закордонних справ України.

Попри це, звертаємо Вашу увагу, що дипломатичні відносини між Сирією та Україною з початком повномасштабних бойових дій на території нашої держави стали значно гіршими. Відповідно при отриманні дозволу на перетин кордону можуть виникати безліч труднощів. Альтернативно у Вашому випадку можливе оформлення візи категорії "D" для возз'єднанння родини.

Наш міграційний юрист зможе надати Вам детальну консультацію.

Гарного дня!

Жанна 22.03.2021

Доброго дня. Скажіть будь ласка я хочу зробити гостьове запрошення в Україну для громадянина Ємену, з метою одруження та відвідування ним України. Як він може отримати гостьове запрошення в Україну коли посольства України в Ємені немає?

Візовий менеджер Вікторія 05.01.2023

Вітаємо, Жанно!

Дякуємо за звернення у компанію "Укртраст"!

З радістю допоможемо Вам з підготовкою запрошення від Вашого імені та, у подальшому, з оформленням гостьової візи.
При оформленні данної категорії візи - шанси на отримання дозволу на перетин кордону України Вашим нареченим невеликі, проте у разі оформлення возз'єднання родини , вони суттєво зростають та при отриманні візи категорії "D" він матиме змогу проживати в Україні.

Посольства України дійсно немає у Ємені, проте в таких випадках майже завжди існують Посольства України у сусідніх державах, що надають консульські послуги іноземцям. У випадку з Єменом для оформлення візи в Україну необхідно звертатись до Посольства у Саудівській Аравії.

Також інформуємо Вас, що отримати візу може бути досить проблематично у зв'язку з обмеженими дипломатичними стосунками між державами.
Попри це, за детальної підготовки до подачі та після підготовки всіх необхідних документів ми порадимо Вам оптимальний варіант.

Гарного дня!

Світлана 08.02.2021

Доброго дня ! Мене цікавить оформлення запрошення для громадянина Сирії , який проживає у Лівані , для подорожі в Україну і, для одруження !! Мені потрібно надати фінансове підтвердження його знаходження на цей період перебування в Україні!! Це повинна бути банківська виписка і справка про доходи і місця роботи?? -- я можу їх надати ! Також ,я хочу оформити для нього поліс медичного страхування!!
І скажіть , будь ласка , яку суму грошей повинен показати на свому рахунку , мій гість для подорожі в Україну??

Візовий відділ "УКРТРАСТ" 18.02.2021

Доброго дня, Світлано!

Дякуємо за звернення до юридичної компанії «Укртраст»!
Ми будемо раді допомогти Вам з оформленням запрошення для громадянина Сирії з метою одруження, а також допомогти з "Електронним візовим клопотанням" для отримання візи в Україну. Важливо врахувати, що для реєстрації шлюбу на території України, першочергово необхідно буде легалізувати та засвідчити документи. Основні документи Вашого нареченого потрібно буде перекласти на українську мову з відповідними завіреннями в офіційних інстанціях.
Якщо Ви виступаєте спонсором його візиту, то документи для підтвердження фінансової підтримки ми складаємо безпосередньо після детальної консультації на предмет обставин Вашої персональної ситуації. Ми також можемо оформити поліс медичного страхування для Вашого нареченого. Наразі є також обов'язковим страхування від "COVID-19" для в'їзду в Україну.
Сума на рахунку Вашого партнера залежатиме від терміну та умов його перебування.
Будемо раді відповісти на додаткові питання!

Катерина 05.10.2020

Доброго дня,хотіла поцікавитися щоб зробити запрошення для іноземця ,фізична особа яка запрошує на період оформлення повинна знаходитися нв Україні,чи можливо зробити дистанційно?

Візовий відділ "УКРТРАСТ" 05.10.2020

Доброго дня, Катерина!

У випадку оформлення приватного гостьового запрошення для іноземця від фізичної особи обов'язковою буде присутність громадянина України для особистого підписання запрошення в офіційній інстанції на території України.
Проте, якщо присутність запрошуючої сторони в Україні наразі викликає певні труднощі, то ми можемо запропонувати альтернативні варіанти оформлення запрошення або ж довірену особу, яка може виступити гарантом даного документа.

Важливо також враховувати аргументацію мети візиту іноземця, а також подальші плани щодо періоду перебування на території країни.

Наші спеціалісти можуть надати детальну консультацію щодо вимог оформлення запрошення згідно законодавства України або ж комплексний супровід з підготовки документів.

Дякуємо за звернення!

Альона 11.09.2020

добрий день. скажіть, будь ласка, в звязку з карантиними обмеженнями чи може громадянка Росії приїхати в Україну на похорони бабусі? і що для цього потрібно?

Візовий відділ "УКРТРАСТ" 23.09.2020

Доброго дня!

Для перетину кордону з Україною у період заборони в’їзду іноземцям необхідно заздалегідь подати клопотання в Прикордонну Службу України та бути внесеним в базу цієї служби для попередньої перевірки мети Вашої подорожі та узгодження дат візиту з державними установами України (згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2020 року № 757).
За наявності підтвердження щодо термінового візиту у зв'язку з невідкладними обставинами та оформленого клопотання згідно вимог Адміністрації Прикордонної Служби України в'їзд на територію України дозволяють.
У даному випадку для звернення обов'язково потрібно буде надати копію свідоцтва про смерть бабусі та підтвердження спорідненості.

Наша компанія надає консультації щодо оформлення клопотання, подачі звернень до державних інстанцій, а також підготовки додаткових документів для в'їзду.

Будемо раді допомогти!

Ирина 10.09.2020

Здравствуйте. Какие документы нужно иметь гражданину РФ при пересечении границы в Украину?

Визовый отдел "УКРТРАСТ" 14.09.2020

Здравствуйте, Ирина!

Список необходимых документов в первую очередь будет зависеть от цели визита гражданина Российской Федерации в Украину, а также его возраста и пола.
Помимо стандартных документов – паспорта и страхового полиса, в данный период времени также крайне рекомендуется иметь с собой документальное подтверждение цели визита и достаточное финансовое обеспечение.
Обращаем Ваше внимание, что страховка, которая покрывает случаи связанные с «Covid-19», на период карантина является обязательной и должна быть оформлена в страховой компании, зарегистрированной в Украине, либо имеющей здесь официальное представительство.
Согласно последним изменениям, внесенными Кабинетом Министров Украины в Постановление № 641, до 28 сентября 2020 года в Украину запрещен въезд иностранцам и лицам, не имеющим гражданства.
Наша компания будет рада помочь Вам с оформлением индивидуального обращения в Пограничную службу Украины для получения индивидуального разрешения на въезд в страну.

Олександра 04.09.2020

Добрий день!
Підкажіть, будь ласка, які потрібні документи для запрошення громадянина Марокко, які вимоги щодо фінансового забезпечення, яке запрошуюча сторона тобто, я, маю гарантувати і які документи потрібні для одруження з ним в Україні? Чи підійде гостьове запрошення? І він там повинен візу оформляти по моєму запрошенню? Які правила під час карантину?

Візовий відділ "УКРТРАСТ" 08.09.2020

Шановна Олександра,

для відвідування України на нетривалий термін та можливості зареєструвати шлюб з українкою громадянин Марокко повинен звернутися у Посольство України в країні постійного проживання для отримання короткострокової візи.
Детальний перелік документів для заяви складається у залежності від країни звернення та індивідуальної ситуації заявника.
Після проведення особистої консультації наші менеджери складуть для Вашого нареченого необхідний перелік.
Вибір гостьового візиту в Україну у якості аргументації мети подорожі та оформлення візи саме на основі гостьового запрошення може бути доречним, враховуючи Ваш намір одружитися, але вкрай важливо перевірити доцільність цього варіанту шляхом комплексного аналізу особистих обставин. Документи для підтвердження фінансового забезпечення саме від запрошуючої сторони не є обов’язковими та можуть лише доповнювати фінальний пакет документів заявника-марокканця.

Детальну інформацію щодо правил звернення надіслали на Вашу пошту.

Ольга 31.08.2020

Доброго дня. Підкажіть, будь-ласка, як повинно виглядати запрошення від компанії для технічного спеціаліста (нашого німецького партнера), якщо він планує приїхати 18 вересня в Україну на семінар, враховуючи тимчасові обмеження поїздок іноземців?

Візовий відділ "УКРТРАСТ" 07.09.2020

Шановна Ольго,

у продовження нашої телефонної розмови дублюємо для Вас інформацію щодо перетину кордону у період до 28 вересня 2020 року для громадянина Німеччини.
Текст запрошення має містити інформацію щодо мети та періоду візиту в Україну, особисту інформацію подорожуючого та дані запрошуючої компанії.
Оригінал запрошення йому необхідно буде надати при перетині кордону України в одному із пунктів пропуску.
Враховуючи, що він є технічним спеціалістом, який прибуває в Україну на запрошення представників українського підприємства – він матиме право на перетин кордону з Україною згідно п. 10-1 Постанови КМУ від 22 липня 2020 року № 641 зі змінами від 26 серпня 2020 року № 757. Також іноземці та особи без громадянства повинні мати поліс (свідоцтво, сертифікат) страхування, що виданий страховою компанією, яка зареєстрована в Україні, або іноземною страховою компанією, яка має представництво на території України чи договірні відносини із страховою компанією — партнером.

Яна 22.08.2020

Добрий день!
Підкажіть, будь ласка, які потрібні документи для запрошення громадянина Марокко та потім одруження з ним в Україні? Які під час карантину правила?
Дуже вам дякую за відповідь!

Візовий відділ "УКРТРАСТ" 07.09.2020

Вітаємо, Яна!

Для оформлення запрошення згідно вимог Посольства України в Марокко необхідно мати інформацію щодо точних дат відвідування України іноземцем, а також скани паспорта громадянина Марокко та запрошуючої сторони. Маючи на руках оригінал коректно завіреного в Україні запрошення разом з необхідними документами громадянин Марокко зможе подати заяву на отримання короткострокової візи в Україну у Візовому Центрі у Рабаті. Наша компанія надає професійну допомогу з питань оформлення запрошення, візової заяви на отримання української візи та реєстрації шлюбу з іноземцем в Україні або за кордоном.

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України з 28 серпня по 28 вересня 2020 року в Україну заборонений в’їзд іноземцям або особам без громадянства, якщо вони не відносяться до переліку певних категорій подорожуючих.

У разі необхідності ми будемо раді допомогти Вам із отриманням персонального дозволу на перетин кордону у період заборони в’їзду.

Гарного дня!

Жанна 17.08.2020

Доброго дня! Скажіть будь-ласка, які документи потрібні для в'їзду в Росію громадянина України?

Візовий відділ "УКРТРАСТ" 07.09.2020

Вітаємо, Жанна!

На даний період часу та відповідно до розпорядження Уряду Російської Федерації від 16.03.2020 р. № 635-р (в редакції розпоряджень Уряду РФ № 671-р, 685-р, 730-р, 1170-р, 1275-р, 1445-р та 1511-р) громадяни України лише наступних категорій мають можливість перетину російського кордону:
- акредитовані або призначені співробітники дипломатичних представництв і консульських установ іноземних держав в Російській Федерації;
- особи, які мають дипломатичні, службові або звичайні приватні візи, видані у зв’язку зі смертю близького родича;
- дипломатичні кур’єри;
- особи, які є членами сім’ї (подружжям, батьками, дітьми, усиновлювачами, усиновленими), опікунами та піклувальниками громадян Російської Федерації;
- особи, які постійно проживають на території Російської Федерації;
- особи, які в’їжджають в Російську Федерацію з метою лікування;
- особи, які одноразово в’їжджають в Російську Федерацію з метою догляду за хворими близькими родичами.
Деталі відправили на пошту.

Наталія 17.06.2020

Доброго дня. Які документи потрібні для одруження в Україні з громадянином Тунісу. Чи підійде гостьове запрошення? І він там повинен візу оформляти по моєму запрошенню? Під час карантину які правила?

Візовий відділ "УКРТРАСТ" 08.07.2020

Доброго дня, Наталія!

Для того, щоб Ваш майбутній чоловік міг приїхати в Україну для укладення шлюбу, йому необхідно оформити в Посольстві України в Тунісі короткострокову візу типу «С-02» з метою приватної поїздки на запрошення фізичної особи.
Перелік документів необхідних для укладення шлюбу залежить від місця Вашої прописки та обраного міста майбутнього узаконення відносин.
Після проведення індивідуальної консультації з нашим менеджером Ви зможете отримати детальний перелік документів для одруження з громадянином Тунісу в Україні.
Також у разі необхідності наша компанія зможе надати Вам допомогу у підготовці коректного запрошення для оформлення візи та перетину кордону, або ж підготувати онлайн-клопотання для звернення за візою в Україну.
Наразі режим карантину впливає на роботу візових центрів та консульських відділів посольств України по всьому світу. Для уточнення актуального стану роботи українських візових центрів у Тунісі, будь ласка, зв’яжіться з нашим менеджером.

Людмила Михальчук 16.06.2020

Доброго дня,
Підкажіть,будь ласка, що потрібно оформляти для громадянина Польщі для вїзду в Україну, щоб представник компанії приїхав для налаштування обладнання в нашу компанію.
Місце проживання в нашій компанії для нього є.
Заздалегідь вдячна.

Візовий відділ "УКРТРАСТ" 17.07.2020

Вітаємо, Людмила!

Громадяни Польщі мають право перебувати в Україні без оформлення візи строком до 90 днів протягом 180 днів. Для перетину українського кордону подорожуючий повинен надати лише паспорт. Але звертаємо Вашу увагу, що наразі, у зв’язку з пандемією (COVID-19), усіх громадян додатково перевіряють на наявність симптомів коронавірусу та можуть відправити на обов’язкову 14-денну самоізоляцію.
Станом на цей час залишається чинним рішення Уряду України, що для в’їзду в Україну іноземцям також необхідний відповідний страховий поліс.
Додатково для перетину кордону у найближчий час ми наполегливо рекомендуємо оформити офіційне запрошення для Вашого колеги для пред’явлення його робітникам прикордонної служби у якості підтвердження мети подорожі та напередодні в'їзду пройти тестування на COVID-19 шляхом полімеразної ланцюгової реакції.
Наша компанія зможе допомогти Вам із оформленням коректного типу запрошення та надати страховий поліс згідно всіх вимог.

Дякуємо за звернення!

Слава 02.06.2020

Добрий день! Підкажіть, будь ласка, чи потрібно оформляти гостьове запрошення для громадянина Росії, якщо він має намір перебувати на території України менше 30 днів?

Візовий відділ "УКРТРАСТ" 03.06.2020

Доброго дня, Станіслав!

Для перетину кордону між Російською Федерацією та Україною росіянину необхідно пред'явити закордонний паспорт для його перевірки представником Державної прикордонної служби України.
Додатково у подорожуючого можуть запитати щодо мети візиту в Україну та попросити надати будь-які підтвердження. У разі гостьового візиту ми радимо підготувати запрошення офіційно встановленого зразка для прискореного та безпроблемного перетину кордону між державами. Це не є обов’язковою мірою, але, враховуючи нашу практику, ми радимо ретельно готуватися до подорожей.

Також звертаємо Вашу увагу, що у зв’язку з карантинними заходами вищезазначених країн на кордоні передбачена додаткова перевірка громадян для визначення необхідності подальшого дотримання самоізоляціі.

Будемо раді відповісти на додаткові запитання у разі їх виникнення або допомогти Вам із оформленням коректного запрошення!

Анастасія 26.05.2020

Підкажіть будь ласка, як оформити гостьове або туристичне запрошення для людини з Пакистану, щоб ця людина змогла отримати візу для приїзду в Україну. Дякую Вам.

Візовий відділ "УКРТРАСТ" 29.05.2020

Шановна Анастасіє,

згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів візит в Україну громадянина Ісламської Республіки Пакистан може відбутися не раніше 22 червня 2020 року.
Для прискорення розгляду заяви на отримання короткострокової візи у майбутньому рекомендується оформити та зареєструвати клопотання через офіційний онлайн-ресурс Міністерства закордонних справ України.
При оформленні гостьового запрошення необхідно враховувати вимоги Міністерства – надати особисті дані сторін, дати та деталі візиту, підтвердження фінансування подорожі тощо.
Наша компанія зможе надати офіційний зразок вищевказаного документу та допомогти із його засвідченням.
Для аргументації мети подорожі туристичним візитом громадянину Пакистану необхідно буде надати в Візовий Центр України оригінал туристичного ваучеру та супроводжувальних документів.
Ми залюбки оформимо для Вас гостьове або туристичне запрошення, а у разі необхідності підготуємо і зареєструємо онлайн-клопотання та зробимо запис на подачу.

Христина 16.04.2020

Як зробити запрошення громадянину Чехії для поїздки у Україну

Візовий відділ "УКРТРАСТ" 22.04.2020

У разі необхідності саме гостьового візиту рекомендується оформити запрошення встановленого законодавством зразка з урахуванням наступної інформації:
- даних паспорта громадянина Чеської Республіки;
- узгоджених дат візиту в Україну;
- ідентифікаційних даних запрошуючої сторони (внутрішнього паспорту громадянина України або "ID-картки").
Запрошення підписується особою, що запрошує, та має містити усі деталі майбутнього візиту чеського громадянина в Україну.
Важливо додатково вказати у запрошенні відомості щодо фінансування подорожі.
Оригінал засвідченого документа необхідно надіслати заявнику для перетину кордону з Україною.

Наші спеціалісти залюбки нададуть відповідь на Ваші додаткові запитання у разі їх виникнення!

Христинаи 16.04.2020

Добрий день.Я би хотіла запитати як зробити запрошення для громадянина Чеської республіки для поїздки у гості до України.Які документи для цього потрібно і кули їх подавати

Візовий відділ "УКРТРАСТ" 22.04.2020

Доброго дня, Христина!

Інформуємо Вас, що згідно с Постановою Кабінету Міністрів України від 15 березня 2020 року іноземцям заборонений в’їзд на територію української держави у зв’язку з пандемією вірусу (COVID-19).
У стандартному режимі роботи наземного транспорту та відновлення авіасполучення країн світу громадянин Чеської Республіки має право безперервно знаходитись на території України строком до 90 днів без оформлення візи. Для перетину кордону чеський громадянин повинен пред'явити лише особистий паспорт.
Після закінчення режиму карантину та відкриття кордонів можливе посилення процедури перевірки подорожуючих, тому рекомендується оформити запрошення встановленого законодавством зразка.
Перелік документів для оформлення запрошення наведено у Вашому наступному зверненні.

Катя 27.02.2020

Доброго дня.
Скажіть,будь ласка, щоб зробити запрошення для громадянки Тунісу , то від неї потрібна лише копія паспорта? Чи ця копія має бути перекладена і завірену, і на яку мову? Чи потрібна її адреса і чи ,також, потрібно її перекладати?

Візовий відділ "УКРТРАСТ" 23.03.2020

Вітаємо, Катерино!

Для підготовки коректного запрошення для громадянки Тунісу має бути надана лише копія її паспорту, у який буде згодом проставлена віза для в'їзду в Україну, без перекладу та завірення.
Додатково заявник має інформувати запрошуючу сторону щодо запланованого періоду часу або конкретних дат свого майбутнього перебування в Україні, а також надати транслітерацію на українську мову свого повного імені та прізвища для нотаріальних послуг.
Додаткові особисті відомості громадянки Тунісу, такі як фактична адреса проживання, прописка та вид діяльності потребуються в залежності від типу запрошення - гостьового, бізнес, релігійного, волонтерського тощо.
Необхідність перекладу залежатиме від формату запрошення.

Звертайтесь при виникненні додаткових питань!

Анастасія 04.02.2020

Добрий день! Підкажіть, чи має значення для гостьового запрошення місце реєстрації приймаючої сторони, якщо заплановане місто перебування іноземця не буде співпадати з містом реєстрації приймаючої сторони?

Менеджер Аліна 24.03.2020

Доброго дня, Анастасіє!

Різниця між зареєстрованим та фактичним місцем проживання приймаючої сторони не має значення для гостьового запрошення в Україну. Головне – це оформлення запрошення згідно встановленого чинним законодавством зразка та підкріплення його відповідними документами, які потребує Посольство України у країні звернення за візою іноземцем.
У разі необхідності юристи нашої компанії зможуть надати Вам консультацію щодо підготовки коректного запрошення або допомогти з його оформленням.

Неля 04.12.2019

Каким должен быть текст приглашения для гостевого визита гражданина РФ?

Юридический отдел "УКРТРАСТ" 19.12.2019

Здравствуйте, Неля!

Официально оформленное приглашение в Украину для гражданина Российской Федерации должно содержать детальную информацию касательно цели и длительности визита при каждом пересечении границы, а также достоверную информацию о приглашающем лице.
Учитывая нынешнюю политически нестабильную ситуацию также будет иметь значение характер отношений с приглашающей стороной либо же степень родства и подтверждающие данную информацию документы.

В случае необходимости мы сможем помочь Вам с оформлением данного документа, соблюдая все требования и рекомендации Пограничной Службы.

Анастасия 19.11.2019

0631726869

Юридический отдел "УКРТРАСТ" 30.03.2020

Уважаемая Анастасия,

информацию касательно Вашего запроса отправили Вам на электронную почту.

Обращайтесь при возникновении дополнительных вопросов!

Наталя 10.11.2019

Подскажите пожалуйста как быть,если и гость и приглашаемая сторона находяться на територии Ливии и хотят приехать в месте на Украину для создания семьи .С чего нужно начинать?

Юридический отдел "УКРТРАСТ" 30.03.2020

Здравствуйте, Наталья!

Для возможности проживания на территории Украины на постоянной основе необходимо получить в Миграционной Службе вид на жительство. Одним из оснований его получения является брак с гражданином либо гражданкой Украины, поэтому если один из пары подходит под данное требование – брак может быть заключен в любой стране, где оба будущих супруга находятся легально.
Впоследствии по приезду в Украину по гостевой визе с готовым пакетом легализированных документов оформляется постоянный вид на жительство.

Будем рады помочь Вам с оформлением брака в Украине и последующим получением вида на жительство!

Надежда 12.09.2019

Скажіть будь ласка які документи і як робиться запрошення для громадянина тунісу для приїзду в Україну. Ціль поїздки гостювання.Запрошення повинне бути англ1йсько мовою.Чи робите ви таку послугу?І яка вартість?Чи можу я вам скинути перелічені документи через вайбер або електронну адресу й оплатити рахунок без моєї присутності?

Юридичний відділ 12.09.2019

Шановна Надія,

для підготовки гостьового запрошення офіційно встановленого зразка Вам необхідно надати нам копії перших сторінок паспортів запрошуючої сторони та громадянина Тунісу.
Також під час консультації ми з Вами визначаємо конкретні дати візиту в Україну та деталі подорожі.
Офіційне запрошення складається українською мовою та не потребує перекладу на англійську, так як надається у представництво України в Тунісі, але у разі необхідності можемо допомогти Вам з підготовкою перекладу с завіренням бюро. Робота та оплата може бути виконана дистанційно, оригінал запрошення буде надісланий Вам за необхідною адресою. Вартість послуг є актуальною на сайті.

Будемо раді відповісти на додаткові питання у разі їх виникнення!

Юля 11.08.2019

Доброго дня. А на який максимальний термін можливо оформити гостьове запрошення для громадянина Росії?

Юридичний відділ 18.09.2019

Шановна Юлія,

на даний період часу громадянам Російської Федерації дозволено перебування на території України не більше 90 днів у півріччі, отже гостьове запрошення може бути оформлене на трьохмісячний термін.
У разі необхідності перебування в Україні більший проміжок часу – громадяни Російської Федерації зобов'язані звернутися у відділ Міграційної Служби за місцем проживання в Україні мінімум за 10 днів до закінчення дозволеного строку перебування.
Для кожного перетину кордону необхідно готувати нове запрошення, яке буде містити інформацію щодо запрошуючої сторони, мети візиту і строку перебування одразу після чинного в'їзду.

Будемо раді допомогти із отриманням запрошення встановленого зразка!

Христина 19.07.2019

Скажіть будь-ласка, які документи потрібні громадянину Тунісу, для в'їзду на Україну термінои до 30 днів

Юридичний відділ 19.09.2019

Шановна Христина,

по відношенню до України Туніська Республіка має візовий режим, тому для перетину кордону з метою туризму, гостьового або бізнес візиту громадянину Туніса необхідно звернутися в Посольство України за місцем проживання для отримання візи категорії «С». Винятком є випадки, коли заявник має дипломатичний або службовий паспорт. Список документів на отримання короткострокової візи залежить від мети подорожі в Україну та має обов’язково містити офіційне запрошення у разі гостьового або бізнес візиту.
Зі свого боку ми можемо запропонувати Вам послугу підготовки електронного клопотання, офіційного запрошення та пакету документів для отримання візи громадянину Туніса.

Будемо раді відповісти на додаткові запитання!

Ілона 30.05.2019

Доброго дня.Скажіть які потрібні документи для гостової візи для громадянина Афганістану щоб приїхати в Україну?(на даний час перебуває в Італії)
терміни мене також цікавлять і ціна?

Юридичний відділ 14.04.2020

Доброго дня, Ілона!

Для звернення у Посольство України для подачі заяви на отримання короткострокової гостьової візи категорії «С» громадянину Афганістану необхідно підготувати наступні документи: паспорт для виїзду за кордон, медичне страхування з покриттям можливих витрат згідно віку, підтвердження фінансової спроможності, офіційне запрошення завірене належним чином від фізичної особи, яка є громадянином України або має посвідку на постійне проживання.
Найважливішим етапом є завчасно оформлене та зареєстроване клопотання у Міграційній Службі України, на підставі якого консульський офіцер Посольства України зможе отримати необхідну інформацію щодо персональних даних заявника з Афганістану.
Враховуючи факт, що наразі заявник знаходиться в Італії – він має змогу звернутися у Посольство України за місцем фактичного проживання тільки у випадку, якщо має італійську посвідку на проживання.
Детальну інформацію щодо термінів оформлення та вартості послуг відправили на Вашу пошту.

Дарина 24.12.2018

Добрий день. Скажіть будь ласка чи можна оформити запрошення в Україну громадянам Росії? Які потрібно документи і приблизна вартість!?

Менеджер Аліна 28.02.2019

Вітаємо, Дарино!

Зазвичай запрошення для громадян іноземних країн готується з метою оформлення візи для відвідування України. На даний момент між Російською Федерацією та Україною встановлений безвізовий режим, однак, враховуючи нинішні політичні обставини, запрошення може бути застосовано для пред’явлення у пунктах перетину кордону для додаткової аргументації мети подорожі та її строків. Необхідні документи для оформлення коректного запрошення залежать від мети подорожі – гостьового візиту, бізнесу, туризму.
Основним документом для підготовки нами запрошення буде скан-копія паспорту, з яким людина перетинатиме кордон та визначені дати подорожі.
Вказана на сайті вартість полуг є актуальною.

Будемо раді допомогти у разі необхідності!

Ірина 07.12.2018

Добрий дня!Скажіть які потрібно документи щоб зробити запрошення для громадянина Єгипту який перебуває в Польщі
Яка ціна,і скільки чекати.Дякую

Юридичний відділ 12.12.2018

Вітаємо, Ірино!

Термін оформлення, необхідні документи та вартість послуги безпосередньо залежить від типу запрошення. Наприклад, якщо Вам необхідно зробити запрошення з метою туристичного візиту - для оформлення надається копія першої сторінки паспорту громадянина Єгипту та дати запланованої поїздки. Якщо ж запрошення буде оформлюватися як гостьове - нам необхідно буде отримати від вас копії перших сторінок паспорту запрошуючої сторони та громадянина Єгипту.
Оформлення таких запрошень наразі займає 1-3 робочі дні.
Також можемо запропонувати оформлення бізнес-запрошення від юридичної особи, термін оформлення - 3-5 робочих днів.
Вартість послуг є актуальною на сайті.

Будемо раді допомогти!

Анна 05.08.2018

Здравствуйте. Мне нужно сделать гостевое приглашение гражданину Ливана, какие нужны его данные и сколько,примерно,это будет стоить. Помогите, пожалуйста, т.к. нет времени бегать по консультациям)

Менеджер Алина 09.08.2018

Добрый день, Анна!

Для того, чтобы мы могли составить для Вас корректное приглашение установленного образца, нам будут необходимы паспортные данные обеих сторон, а также фактический адрес проживания гражданина Ливана.
Срок оформления приглашения составит 1 рабочий день.
В случае необходимости дополнительно оплачивается доставка курьерской службой.

Будем рады помочь Вам в кратчайшие сроки!

Богдана 20.06.2018

Скажіть будь ласка які документи і як робиться запрошення для громадянина тунісу для приїзду в Україну. Ціль поїздки гостювання. Якщо можна то дайте будь ласка відповідь. Мені потрібно терміново знати. Дякую

Юридичний відділ 13.07.2018

Доброго дня, Богдана!

Для оформлення гостьового запрошення в Україну для громадянина Тунісу нам необхідна копія першої сторінки його паспорту, фактична адреса проживання, дані паспорту запрошуючої сторони та дати запланованого візиту.

Текст запрошення має відповідати вимогам Міністерства Закордонних Справ України та бути оформленим на офіційному бланку з нотаріальним засвідченням.

Ми з радістю допоможемо його оформити за 1 робочий день.

Дякуємо за звернення!

Богдана 12.06.2018

Скажіть будь ласка які документи і як робиться запрошення для громадянина тунісу для приїзду в Україну. Ціль поїздки гостювання.

Юридичний відділ 13.07.2018

Шановна Богдана,

для оформлення гостьового запрошення в Україну для громадянина Тунісу нам необхідна копія першої сторінки його паспорту, фактична адреса проживання, дані паспорту запрошуючої сторони та дати запланованого візиту.

Текст запрошення має відповідати вимогам Міністерства Закордонних Справ України та бути оформленим на офіційному бланку з нотаріальним засвідченням.

Ми з радістю допоможемо його оформити за 1 робочий день.

Дякуємо за звернення!

Елена 02.05.2018

Здравствуйте!Подскажите пожалуйста,нужно ли оформлять приглашение болгарину в Украину если у него будет наличие определенной сумми денег,новий загранпаспорт и билет в обратную сторону?Если нужно приглашение,цена,срок изготовления и как его переслать в Чехию,он будет ехать оттуда?

Юридический отдел "УКРТРАСТ" 27.11.2018

Уважаемая Елена,

как правило, приглашение в Украину гражданам иностранных государств необходимо для оформления визы. В индивидуальных ситуациях его дополнительно оформляют для предъявления на границе в случае, если цель въезда в Украину - визит к друзьям/знакомым или же бизнес-встреча.
Гражданам Болгарии виза в Украину не нужна, пребывание без визы разрешено до 90 дней в течении полугода.
Таким образом приглашение Вы можете оформлять только для дополнительной гарантии его въезда в Украину.
Стоимость услуг и сроки оформления являются актуальными на сайте.
Отправить приглашение в Чехию сможем одной из международных курьерских служб.

Спасибо за обращение!

Елена 30.03.2018

Здравствуйте!Что нужно болгарину для оформления брака в Украине,сколько будет весь пакет Ваших услуг и сроки?Спасибо!

Юридический отдел "УКРТРАСТ" 03.08.2020

Добрый день, Елена!

Наша компания помогает с подготовкой документов и ускорением процедуры регистрации брака, а также оказывает полное сопровождение до получения свидетельства о браке украинского образца.
Обязательно необходимо учитывать особенности личной ситуации – наличие предыдущих браков, детей, а также гражданство будущей супруги, так как иностранец может заключить брак как с гражданкой Украины так и с гражданкой любой другой страны, имеющей постоянный вид на жительство в Украине.
В стандартном режиме все возможно подготовить до 10 рабочих дней.
Основными документами являются: действительный загранпаспорт с отметками о законном пребывании на территории Украины (виза со штампом о въезде), нотариально заверенный перевод паспорта на украинский, а также справка о семейном положении из компетентных иностранных органов. Детали касательно стоимости услуг и сроков подготовки отправили Вам в личном письме на электронную почту.

Будем рады помочь!

Анна 13.03.2018

Доброго дня, скажіть які потрібно документи, щоб запросити іноземця в Україну від юридичного особи, бізнес поїздка? Яква ціна?

Візовий відділ "УКРТРАСТ" 29.12.2022

Добрий день, Анно!

Дякуємо за звернення у компанію "Укртраст"!

Для оформлення запрошення для іноземця від юридичної особи будуть необхідні основні документи:
копія паспорта директора підприємства;
витяг з ЄДРПОУ;
гарантійний лист (якщо доречно);
наказ про призначення уповноважених осіб по роботі з іноземцями (якщо стосується);
підтвердження місця проживання іноземця;
копія сторінок паспорта іноземця.

Вартість залежить від термінів, за які Вам потрібно підготувати запрошення та деталей Вашої ситуації.
Для прорахування вартості Ви можете звернутись за нашими контактами та менеджер детально Вас проінформує.

Будемо раді Вам допомогти!

Светлана 11.03.2018

Добрый день. Нужно сделать приглашение для гражданина Австралии от компании ( ТОВ) . Цель изучение русского и украинского языка на коммерческих курсах.

Визовый отдел "УКРТРАСТ" 30.12.2022

Добрий день, Светлана!

Для оформления данного приглашения необходимы будут:

копия паспорта директора предприятия;
копия паспорта учредителя предприятия;
выписка из ЕГРПОУ;
справка из банка либо гарантийное письмо;
приказ о назначении уполномоченных лиц по работе с иностранцами;
подтверждение места жительства иностранца;
копия страниц паспорта иностранца.

Также, при необходимости, наш миграционный юрист может предоставить Вам детальную консультацию по правилам пересечения границ Украины гражданами Австралии.

Для решения Вашего вопроса можете обращаться к нам по следующим контактам:

- телефон 0937118189
- Viber, Telegram, Whatsapp, Zoom: +380937118189
- Skype: vizaukrtrust

Будем рады Вам помочь!

Оксана 11.03.2018

Доброго дня!Потрібне офіційне запрошення з метою туристичного перебування на території України громадянина Пакистану від фізичної особи-українця.Які документи потрібні,час та вартість послуги.Дякую!

Візовий відділ "УКРТРАСТ" 29.12.2022

Вітаємо, Оксано!

Із радістю допоможемо Вам у вирішенні Вашого питання!

Документи, що будуть необхідні у Вашому випадку для оформлення приватного запрошення:

- копія паспорта приймаючої сторони;
- копія паспорта громадянина Пакистану, що буде запрошений;
- особисті дані запрошуючої сторони та подорожуючого - адреса проживання та контактні дані;
- інформація щодо запланованої поїздки.

Для оформлення запрошення для іноземця від фізичної особи Вам буде необхідно особисто підписати попередьно оформлений нами документ згідно вимог Міністерства закордонних справ України або ж ми можемо оформити документ від нашої особи.

Вартість оформлення залежить від терміну, за який Вам його необхідно отримати, а також від форми запрошення.
Терміни оформлення займають 2-3 робочі дні.

Детальну інформацію Ви можете отримати на нашій контактній лінії під час зв'язку з нашим спеціалістом.

Гарного дня!

Галина 28.11.2017

Зразок запрошення на роботу на ТОВ в Україну для іноземця

Менеджер Аліна 06.12.2017

Доброго дня, Галино!

Для того, щоб іноземний громадянин міг легально працювати в українській компанії, необхідно отримати "Дозвіл на застосування праці іноземців та осіб без громадянства". Вимоги до пакету документів на отримання дозволу не містять запрошення як такого, а потребують офіційного звернення роботодавця у відповідні органи, із оформленням якого ми зможемо Вам допомогти.
Також необхідно враховувати, чи має громадянин іншої країни посвідку на тимчасове або постійне проживання в Україні.
До того ж існує певний порядок засвідчення установчих документів, виданих як українською стороною, так і іноземними партнерами.

Наша компанія буде рада надати Вам послуги як з отриманням дозволу, так і з засвідченням пакету документів!

Віта Креховецька 08.08.2017

Добрий дня!Скажіть які потрібно документи щоб зробити запрошення для громадянина Єгипту
Яка ціна,і скільки чекати.Дякую

Менеджер Марина 14.09.2017

Доброго дня, Віто!

В залежності від того, яка реальна мета подорожі до України громадянина Єгипту, ми Вам зможемо запропонувати декілька варіантів оформлення необхідного пакету документів.
Якщо ж мета – це саме гостьовий візит в Україну, то в такому разі наш нотаріус допоможе Вам з оформленням офіційного запрошення. Для цього Вам достатньо мати при собі паспорт та ідентифікаційний код, а також паспортні дані Вашого гостя. Запрошення можливо оформити у найшвидший термін навіть за 1 день. Якщо ж Вас цікавить оформленння бізнес-запрошення, то ми можемо запропонувати Вам детальну консультацію щодо його оформлення. Проте саме подання заяви на короткострокову візу для громадян Єгипту у Консульстві України - досить складний процес, іноді краще одразу оформлювати візу категорії "D".
Більш детальну інформацію щодо цього питання та вартості наших послуг ми надіслали Вам на електронну скриньку.

Будемо раді допомогти!

enna 24.01.2017

0500308966

Юридический отдел 25.01.2017

Добрый день!

Свяжемся с Вами по указанному номеру телефона в самое ближайшее время.

Будем рады помочь!

Добавить комментарий: