Приглашение для иностранцев


Главная > Приглашение для иностранцев

Приглашение иностранца в Украину – это документ, необходимый иностранцу или лицу без гражданства получить визу для въезда в Украину или для оформления вида на жительство в Украине.

Сделать приглашение для иностранца (или лица без гражданства) в Украину могут как физические, так и юридические лица.  

Принимающая сторона должна гарантировать приглашаемому иностранцу его финансовое обеспечение на время его пребывания на территории Украины.

Для получения приглашения для иностранца со стороны юридического лица от Вас необходимо:

  • копия паспорта директора предприятия;
  • копия паспорта учредителя предприятия;
  • извлечение с ЕГРПОУ;
  • справка с банка;
  • приказ о назначении уполномоченных лиц по работе с иностранцами;
  • подтверждение места проживания иностранца (бронировка из отеля или другие док. (только на украинском языке))
  • копию страниц паспорта приглашаемого лица.   

Для получения приглашения для иностранца со стороны физического лица от вас необходима будет личная подача документов. Специалисты нашей компании подготовят Вам все необходимые документы для облечения процедуры получения приглашения.

Одним из самых популярных приглашений иностранца в Украину - туристическое приглашение. Наша компания поможет в оформлении туристического приглашения для получения визы в Украину.

Услуга Сроки получения Стоимость
Гостевое приглашение от физического лица от 5 дней 2000 грн.
Туристическое приглашение от 1 дня 2000 грн.
Бизнес приглашение от юридического лица от 5 дней 3000 грн.

Комментарии:

Наталія 17.06.2020

Доброго дня. Які документи потрібні для одруження в Україні з громадянином Тунісу. Чи підійде гостьове запрошення? І він там повинен візу оформляти по моєму запрошенню? Під час карантину які правила?

Візовий відділ "УКРТРАСТ" 08.07.2020

Доброго дня, Наталія!

Для того, щоб Ваш майбутній чоловік міг приїхати в Україну для укладення шлюбу, йому необхідно оформити в Посольстві України в Тунісі короткострокову візу типу «С-02» з метою приватної поїздки на запрошення фізичної особи.
Перелік документів необхідних для укладення шлюбу залежить від місця Вашої прописки та обраного міста майбутнього узаконення відносин.
Після проведення індивідуальної консультації з нашим менеджером Ви зможете отримати детальний перелік документів для одруження з громадянином Тунісу в Україні.
Також у разі необхідності наша компанія зможе надати Вам допомогу у підготовці коректного запрошення для оформлення візи та перетину кордону, або ж підготувати онлайн-клопотання для звернення за візою в Україну.
Наразі режим карантину впливає на роботу візових центрів та консульських відділів посольств України по всьому світу. Для уточнення актуального стану роботи українських візових центрів у Тунісі, будь ласка, зв’яжіться з нашим менеджером.

Людмила Михальчук 16.06.2020

Доброго дня,
Підкажіть,будь ласка, що потрібно оформляти для громадянина Польщі для вїзду в Україну, щоб представник компанії приїхав для налаштування обладнання в нашу компанію.
Місце проживання в нашій компанії для нього є.
Заздалегідь вдячна.

Візовий відділ "УКРТРАСТ" 17.07.2020

Вітаємо, Людмила!

Громадяни Польщі мають право перебувати в Україні без оформлення візи строком до 90 днів протягом 180 днів. Для перетину українського кордону подорожуючий повинен надати лише паспорт. Але звертаємо Вашу увагу, що наразі, у зв’язку з пандемією (COVID-19), усіх громадян додатково перевіряють на наявність симптомів коронавірусу та можуть відправити на обов’язкову 14-денну самоізоляцію.
Станом на цей час залишається чинним рішення Уряду України, що для в’їзду в Україну іноземцям також необхідний відповідний страховий поліс.
Додатково для перетину кордону у найближчий час ми наполегливо рекомендуємо оформити офіційне запрошення для Вашого колеги для пред’явлення його робітникам прикордонної служби у якості підтвердження мети подорожі та напередодні в'їзду пройти тестування на COVID-19 шляхом полімеразної ланцюгової реакції.
Наша компанія зможе допомогти Вам із оформленням коректного типу запрошення та надати страховий поліс згідно всіх вимог.

Дякуємо за звернення!

Слава 02.06.2020

Добрий день! Підкажіть, будь ласка, чи потрібно оформляти гостьове запрошення для громадянина Росії, якщо він має намір перебувати на території України менше 30 днів?

Візовий відділ "УКРТРАСТ" 03.06.2020

Доброго дня, Станіслав!

Для перетину кордону між Російською Федерацією та Україною росіянину необхідно пред'явити закордонний паспорт для його перевірки представником Державної прикордонної служби України.
Додатково у подорожуючого можуть запитати щодо мети візиту в Україну та попросити надати будь-які підтвердження. У разі гостьового візиту ми радимо підготувати запрошення офіційно встановленого зразка для прискореного та безпроблемного перетину кордону між державами. Це не є обов’язковою мірою, але, враховуючи нашу практику, ми радимо ретельно готуватися до подорожей.

Також звертаємо Вашу увагу, що у зв’язку з карантинними заходами вищезазначених країн на кордоні передбачена додаткова перевірка громадян для визначення необхідності подальшого дотримання самоізоляціі.

Будемо раді відповісти на додаткові запитання у разі їх виникнення або допомогти Вам із оформленням коректного запрошення!

Анастасія 26.05.2020

Підкажіть будь ласка, як оформити гостьове або туристичне запрошення для людини з Пакистану, щоб ця людина змогла отримати візу для приїзду в Україну. Дякую Вам.

Візовий відділ "УКРТРАСТ" 29.05.2020

Шановна Анастасіє,

згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів візит в Україну громадянина Ісламської Республіки Пакистан може відбутися не раніше 22 червня 2020 року.
Для прискорення розгляду заяви на отримання короткострокової візи у майбутньому рекомендується оформити та зареєструвати клопотання через офіційний онлайн-ресурс Міністерства закордонних справ України.
При оформленні гостьового запрошення необхідно враховувати вимоги Міністерства – надати особисті дані сторін, дати та деталі візиту, підтвердження фінансування подорожі тощо.
Наша компанія зможе надати офіційний зразок вищевказаного документу та допомогти із його засвідченням.
Для аргументації мети подорожі туристичним візитом громадянину Пакистану необхідно буде надати в Візовий Центр України оригінал туристичного ваучеру та супроводжувальних документів.
Ми залюбки оформимо для Вас гостьове або туристичне запрошення, а у разі необхідності підготуємо і зареєструємо онлайн-клопотання та зробимо запис на подачу.

Христина 16.04.2020

Як зробити запрошення громадянину Чехії для поїздки у Україну

Візовий відділ "УКРТРАСТ" 22.04.2020

У разі необхідності саме гостьового візиту рекомендується оформити запрошення встановленого законодавством зразка з урахуванням наступної інформації:
- даних паспорта громадянина Чеської Республіки;
- узгоджених дат візиту в Україну;
- ідентифікаційних даних запрошуючої сторони (внутрішнього паспорту громадянина України або "ID-картки").
Запрошення підписується особою, що запрошує, та має містити усі деталі майбутнього візиту чеського громадянина в Україну.
Важливо додатково вказати у запрошенні відомості щодо фінансування подорожі.
Оригінал засвідченого документа необхідно надіслати заявнику для перетину кордону з Україною.

Наші спеціалісти залюбки нададуть відповідь на Ваші додаткові запитання у разі їх виникнення!

Христинаи 16.04.2020

Добрий день.Я би хотіла запитати як зробити запрошення для громадянина Чеської республіки для поїздки у гості до України.Які документи для цього потрібно і кули їх подавати

Візовий відділ "УКРТРАСТ" 22.04.2020

Доброго дня, Христина!

Інформуємо Вас, що згідно с Постановою Кабінету Міністрів України від 15 березня 2020 року іноземцям заборонений в’їзд на територію української держави у зв’язку з пандемією вірусу (COVID-19).
У стандартному режимі роботи наземного транспорту та відновлення авіасполучення країн світу громадянин Чеської Республіки має право безперервно знаходитись на території України строком до 90 днів без оформлення візи. Для перетину кордону чеський громадянин повинен пред'явити лише особистий паспорт.
Після закінчення режиму карантину та відкриття кордонів можливе посилення процедури перевірки подорожуючих, тому рекомендується оформити запрошення встановленого законодавством зразка.
Перелік документів для оформлення запрошення наведено у Вашому наступному зверненні.

Катя 27.02.2020

Доброго дня.
Скажіть,будь ласка, щоб зробити запрошення для громадянки Тунісу , то від неї потрібна лише копія паспорта? Чи ця копія має бути перекладена і завірену, і на яку мову? Чи потрібна її адреса і чи ,також, потрібно її перекладати?

Візовий відділ "УКРТРАСТ" 23.03.2020

Вітаємо, Катерино!

Для підготовки коректного запрошення для громадянки Тунісу має бути надана лише копія її паспорту, у який буде згодом проставлена віза для в'їзду в Україну, без перекладу та завірення.
Додатково заявник має інформувати запрошуючу сторону щодо запланованого періоду часу або конкретних дат свого майбутнього перебування в Україні, а також надати транслітерацію на українську мову свого повного імені та прізвища для нотаріальних послуг.
Додаткові особисті відомості громадянки Тунісу, такі як фактична адреса проживання, прописка та вид діяльності потребуються в залежності від типу запрошення - гостьового, бізнес, релігійного, волонтерського тощо.
Необхідність перекладу залежатиме від формату запрошення.

Звертайтесь при виникненні додаткових питань!

Анастасія 04.02.2020

Добрий день! Підкажіть, чи має значення для гостьового запрошення місце реєстрації приймаючої сторони, якщо заплановане місто перебування іноземця не буде співпадати з містом реєстрації приймаючої сторони?

Менеджер Аліна 24.03.2020

Доброго дня, Анастасіє!

Різниця між зареєстрованим та фактичним місцем проживання приймаючої сторони не має значення для гостьового запрошення в Україну. Головне – це оформлення запрошення згідно встановленого чинним законодавством зразка та підкріплення його відповідними документами, які потребує Посольство України у країні звернення за візою іноземцем.
У разі необхідності юристи нашої компанії зможуть надати Вам консультацію щодо підготовки коректного запрошення або допомогти з його оформленням.

Неля 04.12.2019

Каким должен быть текст приглашения для гостевого визита гражданина РФ?

Юридический отдел "УКРТРАСТ" 19.12.2019

Здравствуйте, Неля!

Официально оформленное приглашение в Украину для гражданина Российской Федерации должно содержать детальную информацию касательно цели и длительности визита при каждом пересечении границы, а также достоверную информацию о приглашающем лице.
Учитывая нынешнюю политически нестабильную ситуацию также будет иметь значение характер отношений с приглашающей стороной либо же степень родства и подтверждающие данную информацию документы.

В случае необходимости мы сможем помочь Вам с оформлением данного документа, соблюдая все требования и рекомендации Пограничной Службы.

Анастасия 19.11.2019

0631726869

Юридический отдел "УКРТРАСТ" 30.03.2020

Уважаемая Анастасия,

информацию касательно Вашего запроса отправили Вам на электронную почту.

Обращайтесь при возникновении дополнительных вопросов!

Наталя 10.11.2019

Подскажите пожалуйста как быть,если и гость и приглашаемая сторона находяться на територии Ливии и хотят приехать в месте на Украину для создания семьи .С чего нужно начинать?

Юридический отдел "УКРТРАСТ" 30.03.2020

Здравствуйте, Наталья!

Для возможности проживания на территории Украины на постоянной основе необходимо получить в Миграционной Службе вид на жительство. Одним из оснований его получения является брак с гражданином либо гражданкой Украины, поэтому если один из пары подходит под данное требование – брак может быть заключен в любой стране, где оба будущих супруга находятся легально.
Впоследствии по приезду в Украину по гостевой визе с готовым пакетом легализированных документов оформляется постоянный вид на жительство.

Будем рады помочь Вам с оформлением брака в Украине и последующим получением вида на жительство!

Надежда 12.09.2019

Скажіть будь ласка які документи і як робиться запрошення для громадянина тунісу для приїзду в Україну. Ціль поїздки гостювання.Запрошення повинне бути англ1йсько мовою.Чи робите ви таку послугу?І яка вартість?Чи можу я вам скинути перелічені документи через вайбер або електронну адресу й оплатити рахунок без моєї присутності?

Юридичний відділ 12.09.2019

Шановна Надія,

для підготовки гостьового запрошення офіційно встановленого зразка Вам необхідно надати нам копії перших сторінок паспортів запрошуючої сторони та громадянина Тунісу.
Також під час консультації ми з Вами визначаємо конкретні дати візиту в Україну та деталі подорожі.
Офіційне запрошення складається українською мовою та не потребує перекладу на англійську, так як надається у представництво України в Тунісі, але у разі необхідності можемо допомогти Вам з підготовкою перекладу с завіренням бюро. Робота та оплата може бути виконана дистанційно, оригінал запрошення буде надісланий Вам за необхідною адресою. Вартість послуг є актуальною на сайті.

Будемо раді відповісти на додаткові питання у разі їх виникнення!

Юля 11.08.2019

Доброго дня. А на який максимальний термін можливо оформити гостьове запрошення для громадянина Росії?

Юридичний відділ 18.09.2019

Шановна Юлія,

на даний період часу громадянам Російської Федерації дозволено перебування на території України не більше 90 днів у півріччі, отже гостьове запрошення може бути оформлене на трьохмісячний термін.
У разі необхідності перебування в Україні більший проміжок часу – громадяни Російської Федерації зобов'язані звернутися у відділ Міграційної Служби за місцем проживання в Україні мінімум за 10 днів до закінчення дозволеного строку перебування.
Для кожного перетину кордону необхідно готувати нове запрошення, яке буде містити інформацію щодо запрошуючої сторони, мети візиту і строку перебування одразу після чинного в'їзду.

Будемо раді допомогти із отриманням запрошення встановленого зразка!

Христина 19.07.2019

Скажіть будь-ласка, які документи потрібні громадянину Тунісу, для в'їзду на Україну термінои до 30 днів

Юридичний відділ 19.09.2019

Шановна Христина,

по відношенню до України Туніська Республіка має візовий режим, тому для перетину кордону з метою туризму, гостьового або бізнес візиту громадянину Туніса необхідно звернутися в Посольство України за місцем проживання для отримання візи категорії «С». Винятком є випадки, коли заявник має дипломатичний або службовий паспорт. Список документів на отримання короткострокової візи залежить від мети подорожі в Україну та має обов’язково містити офіційне запрошення у разі гостьового або бізнес візиту.
Зі свого боку ми можемо запропонувати Вам послугу підготовки електронного клопотання, офіційного запрошення та пакету документів для отримання візи громадянину Туніса.

Будемо раді відповісти на додаткові запитання!

Ілона 30.05.2019

Доброго дня.Скажіть які потрібні документи для гостової візи для громадянина Афганістану щоб приїхати в Україну?(на даний час перебуває в Італії)
терміни мене також цікавлять і ціна?

Юридичний відділ 14.04.2020

Доброго дня, Ілона!

Для звернення у Посольство України для подачі заяви на отримання короткострокової гостьової візи категорії «С» громадянину Афганістану необхідно підготувати наступні документи: паспорт для виїзду за кордон, медичне страхування з покриттям можливих витрат згідно віку, підтвердження фінансової спроможності, офіційне запрошення завірене належним чином від фізичної особи, яка є громадянином України або має посвідку на постійне проживання.
Найважливішим етапом є завчасно оформлене та зареєстроване клопотання у Міграційній Службі України, на підставі якого консульський офіцер Посольства України зможе отримати необхідну інформацію щодо персональних даних заявника з Афганістану.
Враховуючи факт, що наразі заявник знаходиться в Італії – він має змогу звернутися у Посольство України за місцем фактичного проживання тільки у випадку, якщо має італійську посвідку на проживання.
Детальну інформацію щодо термінів оформлення та вартості послуг відправили на Вашу пошту.

Дарина 24.12.2018

Добрий день. Скажіть будь ласка чи можна оформити запрошення в Україну громадянам Росії? Які потрібно документи і приблизна вартість!?

Менеджер Аліна 28.02.2019

Вітаємо, Дарино!

Зазвичай запрошення для громадян іноземних країн готується з метою оформлення візи для відвідування України. На даний момент між Російською Федерацією та Україною встановлений безвізовий режим, однак, враховуючи нинішні політичні обставини, запрошення може бути застосовано для пред’явлення у пунктах перетину кордону для додаткової аргументації мети подорожі та її строків. Необхідні документи для оформлення коректного запрошення залежать від мети подорожі – гостьового візиту, бізнесу, туризму.
Основним документом для підготовки нами запрошення буде скан-копія паспорту, з яким людина перетинатиме кордон та визначені дати подорожі.
Вказана на сайті вартість полуг є актуальною.

Будемо раді допомогти у разі необхідності!

Ірина 07.12.2018

Добрий дня!Скажіть які потрібно документи щоб зробити запрошення для громадянина Єгипту який перебуває в Польщі
Яка ціна,і скільки чекати.Дякую

Юридичний відділ 12.12.2018

Вітаємо, Ірино!

Термін оформлення, необхідні документи та вартість послуги безпосередньо залежить від типу запрошення. Наприклад, якщо Вам необхідно зробити запрошення з метою туристичного візиту - для оформлення надається копія першої сторінки паспорту громадянина Єгипту та дати запланованої поїздки. Якщо ж запрошення буде оформлюватися як гостьове - нам необхідно буде отримати від вас копії перших сторінок паспорту запрошуючої сторони та громадянина Єгипту.
Оформлення таких запрошень наразі займає 1-3 робочі дні.
Також можемо запропонувати оформлення бізнес-запрошення від юридичної особи, термін оформлення - 3-5 робочих днів.
Вартість послуг є актуальною на сайті.

Будемо раді допомогти!

Анна 05.08.2018

Здравствуйте. Мне нужно сделать гостевое приглашение гражданину Ливана, какие нужны его данные и сколько,примерно,это будет стоить. Помогите, пожалуйста, т.к. нет времени бегать по консультациям)

Менеджер Алина 09.08.2018

Добрый день, Анна!

Для того, чтобы мы могли составить для Вас корректное приглашение установленного образца, нам будут необходимы паспортные данные обеих сторон, а также фактический адрес проживания гражданина Ливана.
Срок оформления приглашения составит 1 рабочий день.
В случае необходимости дополнительно оплачивается доставка курьерской службой.

Будем рады помочь Вам в кратчайшие сроки!

Богдана 20.06.2018

Скажіть будь ласка які документи і як робиться запрошення для громадянина тунісу для приїзду в Україну. Ціль поїздки гостювання. Якщо можна то дайте будь ласка відповідь. Мені потрібно терміново знати. Дякую

Юридичний відділ 13.07.2018

Доброго дня, Богдана!

Для оформлення гостьового запрошення в Україну для громадянина Тунісу нам необхідна копія першої сторінки його паспорту, фактична адреса проживання, дані паспорту запрошуючої сторони та дати запланованого візиту.

Текст запрошення має відповідати вимогам Міністерства Закордонних Справ України та бути оформленим на офіційному бланку з нотаріальним засвідченням.

Ми з радістю допоможемо його оформити за 1 робочий день.

Дякуємо за звернення!

Богдана 12.06.2018

Скажіть будь ласка які документи і як робиться запрошення для громадянина тунісу для приїзду в Україну. Ціль поїздки гостювання.

Юридичний відділ 13.07.2018

Шановна Богдана,

для оформлення гостьового запрошення в Україну для громадянина Тунісу нам необхідна копія першої сторінки його паспорту, фактична адреса проживання, дані паспорту запрошуючої сторони та дати запланованого візиту.

Текст запрошення має відповідати вимогам Міністерства Закордонних Справ України та бути оформленим на офіційному бланку з нотаріальним засвідченням.

Ми з радістю допоможемо його оформити за 1 робочий день.

Дякуємо за звернення!

Елена 02.05.2018

Здравствуйте!Подскажите пожалуйста,нужно ли оформлять приглашение болгарину в Украину если у него будет наличие определенной сумми денег,новий загранпаспорт и билет в обратную сторону?Если нужно приглашение,цена,срок изготовления и как его переслать в Чехию,он будет ехать оттуда?

Юридический отдел "УКРТРАСТ" 27.11.2018

Уважаемая Елена,

как правило, приглашение в Украину гражданам иностранных государств необходимо для оформления визы. В индивидуальных ситуациях его дополнительно оформляют для предъявления на границе в случае, если цель въезда в Украину - визит к друзьям/знакомым или же бизнес-встреча.
Гражданам Болгарии виза в Украину не нужна, пребывание без визы разрешено до 90 дней в течении полугода.
Таким образом приглашение Вы можете оформлять только для дополнительной гарантии его въезда в Украину.
Стоимость услуг и сроки оформления являются актуальными на сайте.
Отправить приглашение в Чехию сможем одной из международных курьерских служб.

Спасибо за обращение!

Елена 30.03.2018

Здравствуйте!Что нужно болгарину для оформления брака в Украине,сколько будет весь пакет Ваших услуг и сроки?Спасибо!

Юридический отдел "УКРТРАСТ" 03.08.2020

Добрый день, Елена!

Наша компания помогает с подготовкой документов и ускорением процедуры регистрации брака, а также оказывает полное сопровождение до получения свидетельства о браке украинского образца.
Обязательно необходимо учитывать особенности личной ситуации – наличие предыдущих браков, детей, а также гражданство будущей супруги, так как иностранец может заключить брак как с гражданкой Украины так и с гражданкой любой другой страны, имеющей постоянный вид на жительство в Украине.
В стандартном режиме все возможно подготовить до 10 рабочих дней.
Основными документами являются: действительный загранпаспорт с отметками о законном пребывании на территории Украины (виза со штампом о въезде), нотариально заверенный перевод паспорта на украинский, а также справка о семейном положении из компетентных иностранных органов. Детали касательно стоимости услуг и сроков подготовки отправили Вам в личном письме на электронную почту.

Будем рады помочь!

Анна 13.03.2018

Доброго дня, скажіть які потрібно документи, щоб запросити іноземця в Україну від юридичного особи, бізнес поїздка? Яква ціна?

Светлана 11.03.2018

Добрый день. Нужно сделать приглашение для гражданина Австралии от компании ( ТОВ) . Цель изучение русского и украинского языка на коммерческих курсах.

Оксана 11.03.2018

Доброго дня!Потрібне офіційне запрошення з метою туристичного перебування на території України громадянина Пакистану від фізичної особи-українця.Які документи потрібні,час та вартість послуги.Дякую!

Галина 28.11.2017

Зразок запрошення на роботу на ТОВ в Україну для іноземця

Менеджер Аліна 06.12.2017

Доброго дня, Галино!

Для того, щоб іноземний громадянин міг легально працювати в українській компанії, необхідно отримати "Дозвіл на застосування праці іноземців та осіб без громадянства". Вимоги до пакету документів на отримання дозволу не містять запрошення як такого, а потребують офіційного звернення роботодавця у відповідні органи, із оформленням якого ми зможемо Вам допомогти.
Також необхідно враховувати, чи має громадянин іншої країни посвідку на тимчасове або постійне проживання в Україні.
До того ж існує певний порядок засвідчення установчих документів, виданих як українською стороною, так і іноземними партнерами.

Наша компанія буде рада надати Вам послуги як з отриманням дозволу, так і з засвідченням пакету документів!

Віта Креховецька 08.08.2017

Добрий дня!Скажіть які потрібно документи щоб зробити запрошення для громадянина Єгипту
Яка ціна,і скільки чекати.Дякую

Менеджер Марина 14.09.2017

Доброго дня, Віто!

В залежності від того, яка реальна мета подорожі до України громадянина Єгипту, ми Вам зможемо запропонувати декілька варіантів оформлення необхідного пакету документів.
Якщо ж мета – це саме гостьовий візит в Україну, то в такому разі наш нотаріус допоможе Вам з оформленням офіційного запрошення. Для цього Вам достатньо мати при собі паспорт та ідентифікаційний код, а також паспортні дані Вашого гостя. Запрошення можливо оформити у найшвидший термін навіть за 1 день. Якщо ж Вас цікавить оформленння бізнес-запрошення, то ми можемо запропонувати Вам детальну консультацію щодо його оформлення. Проте саме подання заяви на короткострокову візу для громадян Єгипту у Консульстві України - досить складний процес, іноді краще одразу оформлювати візу категорії "D".
Більш детальну інформацію щодо цього питання та вартості наших послуг ми надіслали Вам на електронну скриньку.

Будемо раді допомогти!

enna 24.01.2017

0500308966

Юридический отдел 25.01.2017

Добрый день!

Свяжемся с Вами по указанному номеру телефона в самое ближайшее время.

Будем рады помочь!

Добавить комментарий: